Hannah Hug marsala/anthracite

Kšandy
Období
jarní/podzimní

• , zakoupeno v Hannah.cz

Ve velikosti S jsme koupili kdysi synovi, ale byly mu malé, tak jsem si je zkusila a byla jsem nadšená. Skvěle padnou, pohodlné. Na tůry, perfektní i na kolo. Od té doby moje oblíbené outdoor kalhoty. Koupila jsem si je už poněkolikáté.

• , zakoupeno v OutdoorMarket.cz

75% bavlna 25% polyamid
Kšandy
Období
jarní/podzimní

ohodlný pocit a unikátní vzhled díky ošetření Washed, to jsou přednosti těchto 3/4 kalhot. Kalhoty mají šňůrkou regulovatelný pas, který je navíc opatřen gumou. Na přední straně se nacházejí dvě prostorné kapsy.

Pas do gumy a regulace na šňůrku

Dvě hlavní kapsy na předním díle

Zpracování technologií Washed

Materiál: 75% bavlna + 25% polyamid

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDoplňkové služby49 Kč98 % • 2 239 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Hannah.cz